Dodaj do Zapisanych
Budownictwo
ID: 6353
Budownictwo

[Zamknięta]
Prace budowlane zewnętrzne. Warszawa

Monter fasad

18 zł/za godzinę
Polska, Warszawa
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Znajomość języka Polski

Oferujemy: możliwość szkolenia specjalisty; możliwość zwiększenia wskaźników i rozwoju kariery zawodowej; wymagania: doświadczenie zawodowe od sześciu miesięcy; znajomość języka polskiego na poziomie zrozumiałym; możliwe z powodu niepełnej biometrii

Warunki pracy: Miasto: Warszawa Harmonogram: pon.-pt. 07:00 - 17:00. Możesz również podjąć przetwarzanie w ciągu tygodnia i pracować w soboty według potrzeb. Zakład: 18 PLN Pierwszy tydzień to 16 zł / h, potem nastąpi wzrost do 18ti. Wypłaty do 10 dnia każdego miesiąca. Zaliczki są wydawane, jeśli to konieczne, zgodnie z przepracowanymi godzinami. Rodzaj zatrudnienia: umova zletsenya, po 1 miesiącu pracy podpisuje się umova o pratsa. Pracodawca zapewnia bezpłatny hostel dla pracowników, 3-6 osób na pokój. Miesiąc później pracodawca zapewni działający samochód

Obowiązki: Prace elewacyjne Przeszklenie Malowanie Kit Inne Inne: Przedmioty: budynki mieszkalne Pracuj tylko w Warszawie Po przyjeździe będziesz musiał przejść badania lekarskie, zanim będziesz mógł pracować na wysokości. Kontrola potrwa jeden dzień i zostanie opłacona przez pracodawcę. Specjalne zapewniona jest odzież z wyjątkiem butów

Rokład czasu pracy

z 200 godzin na miesiąc

Studentów
HR Wild
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL8952148895

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.