Dodaj do Zapisanych
Gastronomia i hotelarstwo

[Zamknięta]
Gotuj w restauracji z jedzeniem ulicznym

Kucharz

17 zł/za godzinę
Polska, Aleksandrów Łódzki
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Znajomość języka Polski

Oferujemy: stabilne miejsce pracy dla polskiego pracodawcy Legalne zatrudnienie z dalszym wydaniem karty pobytu Możliwość rozwoju i rozwoju kariery w polskim zespole Wymagania: Mężczyźni i kobiety Doświadczenie zawodowe: od 3 lat, niezależny polski kucharz na poziomie zrozumienia

Warunki pracy: Miasto: Aleksandrów Łódzki Harmonogram: 2 po 2 lub 3 po 2 nd-czw 10:30 - 22:00, piątek-sobota 10:30 - 24:00. Stawka: 17-18 PLN / h netto (40******PLN / miesiąc), pierwsze dwa tygodnie 17 PLN / h. Możliwy wzrost kariery i wzrost stóp. Płatności na początku każdego miesiąca, do 5 dnia. Możliwość zaliczki raz na dwa tygodnie, w zależności od przepracowanych godzin. Umova zletsenya przez pierwsze dwa miesiące, potem pracuj nad umysłem praza. Pracodawca zapewnia posiłki raz dziennie, posiłki są wybierane do woli Pracodawca pomaga w znalezieniu odpowiedniego mieszkania i płaci za pierwszy miesiąc. Wtedy opłata za mieszkanie będzie po twojej stronie. Przez pierwsze 3-4 dni hostel jest bezpłatny, a następnie według własnego uznania.

Obowiązki: Gotowanie potraw amerykańskich, azjatyckich według przepisów, sprzątanie miejsca pracy, dodatkowo: możliwość uzyskania karty pobytu, informacje o instytucji mogą być przekazane kandydatom osobiście

Rokład czasu pracy

z 176 godzin na miesiąc

Studentów
HR Wild
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL8952148895

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.