Szukam osoby do ekipy(fotowoltaika,montaż)
Nie musisz mieć doświadczenia
Nauczysz się w trakcie pracy
Jeśli masz zapał i chcesz dobrze zarabiać oraz pasują Ci wyjazdy na 1,5 do 2 miesięcy zapraszam do kontaktu
Dobra kondycja fizyczna i brak lęku wysokości
oraz obsługa podstawowych narzędzi typu wiertarka ,flex itp.(tego potrzebujesz)
Mam własnego busa,którym będziemy jeździć do pracy w Niemczech
Jestem w trakcie organizowania wyjazdu
Wyjazd za około 3,4 tygodnie
Więcej info udzielę telefonicznie
***** Marek
Więcej ofert pracy
Warunki
Dodatkowo