Dodaj do Zapisanych
Produkcja
ID: 8408
Produkcja

[Zamknięta]
Krawcowa z doswiadczeniem

Szwaczka

3800 – 4700 zł/miesiąc
Polska, Żywiec
8 pracowników

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Praca zdalna

Wakat: szwaczki, tylko kobiety (do 60 lat).

Miejsce pracy: fabryka odzieży, miasto Żywiec (woj. śląskie).

Zadania na stanowisku:

Do szycia odzieży (najczęściej spodni damskich) potrzebni są pracownicy uniwersalni.

Wymagania: wymagane doświadczenie w pracy w fabryce odzieży, wymagamy umiejętności dostosowania się do różnych procesów, obsługi różnych maszyn szwalniczych.

Godziny pracy: pn-pt 6:00-18:00, sob 06:00-14:00, ewentualnie niedziela.

Zakwaterowanie: hostel ze wszystkimi niezbędnymi warunkami 10 minut spacerem od miejsca pracy, 2-4 osoby w pokoju.

Zaproszenie wojewódzkie wydajemy bezpłatnie na 3 lata.

Wakat jest bezpłatny.

Prosimy o wysyłanie wiadomości za pośrednictwem usługi.

Studentów
B2B Prof Group
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5512630853

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.