Język:

Oferta pracy wygasła

Dodaj do Zapisanych
Sektor usług, sport, uroda
ID: 8909
Praca od teraz

[Zamknięta]
Pralnia dla dziewcząt, kobiet

Pokojówka

14 zł/za godzinę
Polska, Olsztyn
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Wystarczy paszport biometryczny
Znajomość języka

Warunki

Mieszkanie
Wyżywienie
Odzież robocza
Transfer do miejsca pracy
Praca sezonowa
Praca zdalna

Nowoczesna pralnia, która świadczy profesjonalne usługi: pranie wodne, pranie chemiczne tkanin i odzieży skórzanej, wymaga pracowników. Firma korzysta z najnowszych technologii, aby utrzymać ekologiczny proces prania, który jest przyjazny dla klientów i środowiska, a jednocześnie potwierdza bardzo dobrą jakość usług.

Obowiązki: załadunek - wyładowanie bielizny do pralki; krochmalenie i prasowanie bielizny i odzieży; szafa do sortowania; pakowanie czystej odzieży i bielizny.

Wymagania: kobiety do 48 lat, aktywne i chętne do pracy; doświadczenie w praniu jest pożądane.

Harmonogram: dwie zmiany po 10 godzin dziennie, od 8 do 18 i od 12 do 22, od poniedziałku do piątku. Sobota 5:00. Niedziela to dzień wolny. Są dwie przerwy po 15 minut każda.

Płatność: stawka godzinowa 14 zł netto. Miesięczne wynagrodzenie to 30******zł netto.

O zakwaterowaniu: zakwaterowanie jest zapewnione w mieszkaniu. Pokoje dla 4 osób. Istnieją wszystkie niezbędne udogodnienia, internet. Cena - 360 zł netto. Dojazd do miejsca pracy komunikacją miejską lub pieszo.

Ten tekst został automatycznie przetłumaczony. Zobacz oryginał
O ofercie pracy
O firmie

Rokład czasu pracy

z 220 godzin na miesiąc

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów
AGOR HR POLSKA Sp. z o.o
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL8522662046

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

2. Pracodawca otrzyma Twoją aplikację i skontaktuje się z Tobą za pomocą naszej strony internetowej lub telefonicznie

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.