Język:

Oferta pracy wygasła

Dodaj do Zapisanych
Produkcja
ID: 9484
Produkcja
Praca od teraz

[Zamknięta]
Motoryzacja (precyzja lt)

Pracownik produkcji

14 zł/za godzinę
Polska, Wrocław
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Wystarczy paszport biometryczny
Znajomość języka

Warunki

Mieszkanie
Wyżywienie
Odzież robocza
Transfer do miejsca pracy
Praca sezonowa
Praca zdalna

M, PARKI RODZINNE do 50 lat Z DOŚWIADCZENIEM W PRODUKCJI !!!

(pożar) Automotive (lt Precision) w Sekhnitsa (20 min autobusem z Wrocławia autobus 810/820)

Jest koreański producent baterii (z Ukrainy tylko pełne BIO lub z gotowymi wizami)

Obowiązki:

Pracuj nad produktami! z formami o wymiarach 20-60 cm, o wadze do 1 kg, sprawdzanie otworów, mycie form, etykietowanie, transport do magazynu, prace magazynowe przy odbiorze gotowych produktów. Obiekt jest bardzo czysty! Jednym słowem: „skręć” w rękach, umyj samochód (rozładuj i załaduj) i transportuj z miejsca na miejsce. Bez wstążki! Pierwsze 2 tygodnie to trening, potem stawka 160-200 akamulatorów na godzinę!

Nie ma żadnych dotkliwości. Rozdają rękawiczki, odzież roboczą (potrącenie z wynagrodzenia w przypadku niepracowania 14 dni - 200 zł)

Wynagrodzenie: do 26 lat 14,80 zł / h po 26 latach 14 zł / h

+ składki 150-300 zł

Ilość godzin: gwarantowana umową 220 godzin BEZ POBRANIA W WAKACJE (Nowy Rok jest otwarty !!)

W rzeczywistości możesz pracować 240-300 godzin miesięcznie.

Wynagrodzenie: 2800 zł - 3600 zł netto (i więcej)

Harmonogram: (!) (!) 12 (!) (!) Godzin dziennie (trzy przerwy po 15 minut), 5-6 dni w tygodniu, 2 zmiany od 7 do 19 i od 19 do 7.

Zakwaterowanie: 2-4 osoby w pokoju z możliwością pokoju dla 2 osób Ubrania i buty zapewniamy (!) BUTY Z METALOWYMI SKARPETAMI (!) Po przyjeździe kaucja za noclegi 350 zł

Zakwaterowanie 500 zł miesięcznie! Brak dostawy!

Ten tekst został automatycznie przetłumaczony. Zobacz oryginał
O ofercie pracy
O firmie

Obowiązki:

Rokład czasu pracy

z 240 do 300 godzin na miesiąc

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów
WORK POLSKA GROUP
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL8992859705

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

2. Pracodawca otrzyma Twoją aplikację i skontaktuje się z Tobą za pomocą naszej strony internetowej lub telefonicznie

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.