Dodaj do Zapisanych
Produkcja
ID: 9787
Produkcja

[Zamknięta]
Operator produkcji

Pracownik produkcji

2800 – 4000 zł/miesiąc
Polska, Tychy
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Firma, która ma swoją siedzibę w Tychach, potrzebuje pracowników. Firma specjalizuje się w produkcji części samochodowych oraz części wykonanych techniką tłoczenia i spawania.

Potrzebujemy mężczyzn w wieku 20-45 lat.

Zadania pracowników: Przygotowanie miejsca pracy Konserwacja maszyn, tłoczenie i spawanie Prace fizyczne.

Organizacja przedsiębiorstwa: Pomieszczenia przedsiębiorstwa są ciepłe. Możliwość korzystania z jadalni (automaty z kawą, herbatą, słodyczami, mikrofalówka). Przerwa obiadowa 20 - 30 minut.

Harmonogram pracy: W firmie obowiązuje następujący harmonogram pracy: 3 zmiany / 8 godzin . I zmiana - 6.00-14.00, II zmiana - 14.00-22.00 III zmiana - 22.00-06.00.

Wynagrodzenie: Pracodawca gwarantuje: pracę w niepełnym wymiarze godzin, wynagrodzenie zasadnicze w wysokości - min. 2800 zł. brutto / miesiąc Zł (2016 netto) + miesięczny dodatek 125 zł brutto (90 zł netto) + miesięczna premia produkcyjna 350 zł. brutto (252 zł netto).

Przeciętne miesięczne wynagrodzenie to 3400 zł. brutto (2448 zł netto) plus powyższe załączniki.

Z biegiem czasu:

Za nadgodziny płaci się 50% w dni powszednie i 100% w weekendy (sobota, niedziela).

Rezydencja:

Na własny koszt.

Dostawa do pracy:

Transportem publicznym.

Przedłużenie pobytu w Polsce: Manpower jest zainteresowany zatrzymaniem naszych pracowników w Polsce jak najdłużej. W tym zakresie pomagamy w produkcji Kart Życia (produkcja Karty Życia trwa 6-9 miesięcy), a także wykonujemy Zaproszenia na kolejną wizytę naszych pracowników i ich rodzin.

Skontaktuj się z Viber +4******

Rezydencja:

Studentów
ManpowerGroup Sp. z o.o
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5262493733

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.