Dodaj do Zapisanych
Budownictwo
ID: 9908
Budownictwo

[Zamknięta]
Instalator konstrukcji metalowych i rurociągów

Monter Monter konstrukcji stalowych

3500 – 4000 zł/miesiąc
Polska, Вроцлав
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Praca zdalna

Wakat: Monter konstrukcji stalowych i rurociągów

Miasto pracy: Wrocław i podróże służbowe, podczas podróży służbowej pracodawca zapewnia nieodpłatnie zakwaterowanie

Miasto docelowe: Wrocław

Wynagrodzenie: 17-18 zł / godz. Netto

Harmonogram pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 10-12, wyjścia w sobotę są możliwe przy dużych ilościach pracy

Noclegi: 350 zł dodatkowo płatne

Obowiązki: montaż konstrukcji metalowych Obowiązkowe pozwolenie na podnośniki teleskopowe i kubełkowe.

Odzież robocza: bezpłatna

Spotykamy się po przyjeździe

Wymagania wobec kandydata: Doświadczenie powyżej 1 roku

Dokumenty: Wiza, Biometria dla kandydatów znajdujących się na Ukrainie, przygotowujemy zaproszenie

Znajomość języka polskiego: komunikatywna

Studentów
RUBIKON Andrii Delikatnyi
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL6342891583

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.