Dodaj do Zapisanych
Produkcja
ID: 11939
Produkcja

[Zamknięta]
Fabryka czekolady dla wszystkich obywateli

Pakowacz Оperator linii produkcyjnej

2400 – 3100 €/miesiąc
Niemcy, Hamburg
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Praca zdalna

Pakowarki / sortowniki przenośnikowe.

Wszelkie dokumenty pomożemy w rejestracji

Mężczyźni / kobiety / pary rodzinne.

Biometria / paszport UE / paszport międzynarodowy / wiza. W razie potrzeby pomożemy w uzyskaniu wiz.

Obowiązki: Dostawa towaru na linię produkcyjną w celu zapewnienia ciągłości produkcji; Pakowanie i sortowanie gotowych produktów; Kontrola jakości gotowych produktów Nie ma pracy trudnej fizycznie.

Warunki:

• płatność 9,52 € / godz. Netto, 12 € godz. Przetwarzania

• 5-6 dni w tygodniu, pływające weekendy. • Minimum 48 godzin pracy tygodniowo. • Recykling jest mile widziany.

• Praca 8, 10, 12 godzin dziennie podczas zmiany dziennej w godzinach 8: 00-20: 00

• Mieszkanie jest bezpłatne, w pokojach 2-4 osobowych, dobre warunki bytowe. Pary przebywają razem w oddzielnym pokoju. Dostarczymy Cię do Hamburga na koszt pracodawcy.

Napisz do

Viber:

Warunki:

Napisz do

Viber:

Studentów
NAW
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5792254475

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.