Dodaj do Zapisanych
Produkcja
ID: 14588
Produkcja
Praca od teraz

Praca na magazynie Fresh Logistics

Pakowacz

22.3 – 27.7 zł/za godzinę
Polska, Gliwice
3 pracownika

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Praca zdalna

Stanowisko: Kompletacja, Świeża Logistyka

Zakres obowiązków: osoba ma obowiązek skompletować towar znajdujący się na palecie zgodnie z zamówieniami otrzymanymi na skanerze.

Stawka: 22,3 zł za godzinę netto

Dla studentów do 26 roku życia stawka wynosi 27,7 zł za godzinę netto

Miejsce pracy: Gliwice

​Grafik pracy: system pracy 2-zmianowy (10:00-22:00; 14:00-02:00), 8-10 godzin pracy, 5 dni w tygodniu, grafik ruchomy. Możliwe nadgodziny!

Temperatura w magazynie: od +2 do +6

Gwarantujemy:

-Stabilną pracę,

- Legalne zatrudnienie,

- Terminowe wynagrodzenie,

- Zapewniamy mieszkanie (400 zł/miesiąc za media),

- Pomoc w sporządzeniu mapy beatów lub wojewódzkiego zezwolenia na pracę.

Studentów
Samsic Sp. Z o.o.
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL9542579797

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.