Dodaj do Zapisanych
Budownictwo
ID: 21566
Budownictwo

[Zamknięta]
Pracownik ogólnobudowlany

Pracownik ogólnobudowlany ( Pracownik wykończeniowy) Budowniczy Pracownik fizyczny na budowę

3200 zł/miesiąc
Polska, Jarosławiec
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Praca zdalna

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie robót pomocniczych towarzyszących malowaniu powierzchni tynków wewnętrznych i zewnętrznych, powierzchni betonowych, ceglanych, drewnianych, stalowych, metalowych oraz ze stropów metali, powierzchni dachów, rur spustowych, rynien i obróbek blacharskich
  • wykonywanie powłok malarskich ścian, sufitów, elewacji
  • wykonywanie powłok malarskich stolarki budowlanej i konstrukcji drewnianych
  • wykonywanie powłok malarskich elementów i konstrukcji stalowych, elementów metalowych i ze stopów metali, pokryć dachowych, rynien, rur spustowych i obróbek z blachy oraz innych materiałów
  • przygotowanie ścian pod ułożenie glazury lub innych płytek
  • przycinanie płytek i wycinanie w nich otworów
  • układanie płytek szkliwionych przy użyciu zaprawy lub kleju na ścianach płaskich
  • mocowanie do ścian wieszaków, mydelniczek i półeczek ceramicznych

Wymagania:

  • sprawność manualna
  • dobra koordynacja wzrokowo- ruchowa
  • zmysł równowagi i brak lęku wysokości

Wymagania:

Rokład czasu pracy

z 180 godzin na miesiąc

Studentów
Tropicoco Sp. z o.o.
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL8970008495

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.