Dodaj do Zapisanych
Produkcja
ID: 24953
Produkcja

[Zamknięta]
Pakowacz/pakiet słodkich wypieków

Pakowacz

3000 zł/miesiąc
Polska, Skawina (15 км од Krakоwа)
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Zapraszamy pracowników do przedsiębiorstwa, które jest międzynarodowym producentem słodkich wypieków.

Lokalizacja - m. in. Skawina

Obowiązki:

· Sortowanie i pakowanie produktów na palety na końcowym etapie produkcji

· Eksploatacja niezbędnych maszyn i urządzeń w procesie produkcyjnym

· Układanie palet i ich znakowanie

Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymuszenie:

- książeczka sanepidów lub gotowość do jej produkcji

- Możliwość pracy na 3 zmiany (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00)

Pensja:

3191 zł brutto/godz + opłata za zmianę nocną + 4,20 zł brutto/godz

Harmonogram pracy: 3 zmiany po 8 godzin 6-14, 14-22, 22-6

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Firma gwarantuje: stabilne zatrudnienie, regularne płatności i pracę w miłej atmosferze. Kandydaci mają dostęp do bogatego pakietu świadczeń Manpower Group Premium, w tym karty MultiSport i Medicover, prywatnej opieki zdrowotnej i grupowego ubezpieczenia PZU, a także ubezpieczenia konsultanta Manpower.

Obowiązki:

Wymuszenie:

Pensja:

Rokład czasu pracy

z 168 godzin na miesiąc

Studentów
ManpowerGroup Sp. z o.o
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5262493733

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.