Dodaj do Zapisanych
Ciężki przemysł
ID: 25438

Malarz stali konstrukcyjnej

Malarz metali

22 zł/za godzinę
Polska, Ополе
1 pracownik

Wymagania
Nie zaznaczono

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Malarz proszkowy do produkcji różnych konstrukcji metalowych!

Miejsce pracy: Klyuchbork (50 km od Opola)

Wynagrodzenie: od 22 zł za godzinę netto

Przyjazd do Opola w celu rejestracji, po rejestracji zabieramy się do pracy na koszt firmy.

Harmonogram pracy: 3 zmiany po 8 godzin lub 2 zmiany po 12 godzin, zmiany pon.-sob. nocne rozpatrywane są w godzinach 22.00-6.00

Obowiązki: malowanie elementów metalowych za pomocą polerki proszkowej i pistoletu hydrodynamicznego;

- elementy wiszące na linii malarskiej, elementy ruchome.

Mieszkanie : Bezpłatnie, media 360 na miesiąc

Wynagrodzenie wypłacamy 15 dnia każdego miesiąca.

***** Wiktoria

Rokład czasu pracy

z 8 do 12 godzin na miesiąc

Studentów
SONDER SP. z o.o.
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL754 336 4891

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.