Dodaj do Zapisanych
Rolnictwo i sadownictwo
ID: 26307

[Zamknięta]
Pan młody

Robotnik rolny

1400 – 1500 €/miesiąc
Niemcy, Berlin
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Do pracy w Niemczech pilnie potrzebny jest pan młody w wieku od 20 do 50 lat. Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego jest mile widziana, ale nie obowiązkowa, posiadanie prawa jazdy byłoby dodatkowym atutem. Preferowane jest doświadczenie w pracy ze zwierzętami.

Twoje obowiązki obejmują:

- Sprzątanie po koniach.

- Opieka nad końmi.

- Karmienie koni.

- Pojenie koni.

Co zapewniamy:

- Ośmiogodzinny grafik pracy, 6 dni w tygodniu (nadgodziny płatne osobno).

- Darmowe zakwaterowanie.

- Zwracamy pieniądze za podróż.

- Stabilna płatność 1500 euro netto miesięcznie.

- Legalne zatrudnienie.

- Wypełnienie wszystkich niezbędnych dokumentów.Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: +****** 920 Telegram, Viber, WhatsApp.

Rokład czasu pracy

z 180 godzin na miesiąc

Studentów
Foline
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5252825286

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.