Dodaj do Zapisanych
Produkcja
ID: 32472
Produkcja

[Zamknięta]
Pakowacz do magazynu odzieży od 6000 zł/miesiąc netto

Pakowacz

18 – 24 zł/za godzinę
Polska, Poznań
10 pracowników

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Praca zdalna

Harmonogram:

- zmiany dzienne i nocne 8-12 godzin

-1-2 dni wolne w tygodniu.

Płatność godzinowa:

- dla osób do 26 roku życia - 19-21,5 zł/godz

-dla osób powyżej 26 roku życia - 18-20,5 zł/godz

- stawka studencka - 22-24 zł/godz

Obowiązki:

- pakowanie i sortowanie odzieży przy użyciu komputera;

- odczytanie kodu kreskowego produktu za pomocą skanera;

- utworzenie zamówienia na dalszą wysyłkę.

Zapewniamy zakwaterowanie.

Zapewniamy bezpłatny transport z hotelu do miejsca pracy.

Wszystkie pytania według numeru: .+.4.8.8.8.5.0.5.0.5.9.0. (wibrator)

Obowiązki:

Studentów
OptimumGo
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5372649188

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.