Dodaj do Zapisanych
Praca dla niekwalifikowanych
ID: 33668

[Zamknięta]
Magazyn motoryzacyjny

Zbieracz na produkcji Рracownik magazynu Operator magazynu

5000 – 6000 zł/miesiąc
Polska, Warszawa
5 pracowników

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Praca zdalna

! Dobry magazyn logistyczny!

LEAR KONGSBERG PRUSZKÓW Produkcja części motoryzacyjnych - urządzeń, regulatorów, układów ogrzewania, wentylacji do samochodów marki Bentley, BMW, Jaguar, Porsche, Toyota czy Volvo.

Stanowisko: Pracownik w firmie samochodowej

Wynagrodzenie: Rodzaj umowy: Umowa o Pracę Stawka : 22,8 brutto/godz. Dodatkowo +20% do stawki za pracę w nocy, +50% do stawki za nadgodziny, +100% do stawki za pracę w weekendy i święta. Zaliczki nie są przewidziane! Premie od 100 do 600 - uzależnione od jakości, wydajności i braku absencji.

Grafik: 5 dni w tygodniu, 8 godzin dziennie, 3 zmiany (6-14/14-22/22-6).

Obowiązki pracownika:

  • Pracuj na linii, konieczne jest ułożenie elementu deski rozdzielczej na rolkach. Żadnej aktywności fizycznej ani podnoszenia ciężarów. Procesy są w pełni zrobotyzowane i zautomatyzowane;

Dodatkowe informacje:

Szkolenie odbywa się w pierwszym dniu roboczym. Firma posiada stołówkę, w której można kupić herbatę, kawę, są automaty z kanapkami (do 12 zł). Istnieje możliwość wykupienia pełnego posiłku za 10-15 zł lub przywiezienia i ogrzania własnego.Odzież robocza zapewniana jest bezpłatnie tj. T-shirt, kurtka, spodnie oraz wygodne buty robocze.

Studentów
Personnel Service
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL8943069469

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.