Język:
Dodaj do Zapisanych
Budownictwo
ID: 46787
Budownictwo
Praca od teraz

Spawacz TIG

Spawacz

2000 €/miesiąc
Estonia, Narwa
4 pracownika

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Wystarczy paszport biometryczny
Znajomość języka

Warunki

Mieszkanie
Wyżywienie
Odzież robocza
Transfer do miejsca pracy
Praca sezonowa
Praca zdalna

Wolne miejsce!

Wakat: Spawacz TIG.

Zakres obowiązków: prace spawalnicze w remontowanej kotłowni.

Wymagania:

- doświadczenie w spawaniu metodą 141 (TIG) od 1 roku;

- Pożądane (ale nie wymagane) jest posiadanie umiejętności czytania technicznego. rysunki;

- dostępność biometrycznego paszportu zagranicznego. paszporty.

Stawka: od 10 euro netto za godzinę. Zaliczki są możliwe po tygodniu pracy.

Grafik: 5 – 6 dni w tygodniu, od 200 godzin miesięcznie.

Zakwaterowanie: 120 euro za pensję. opłaty, w apartamentach, 2 osoby w pokoju.

Informacje dodatkowe: praca w pomieszczeniach zamkniętych. Odzież i sprzęt roboczy zapewnia firma. Bezpłatne formalności związane z estońską wizą pracowniczą.

Miejsce pracy: Narwa.

Ten tekst został automatycznie przetłumaczony. Zobacz oryginał
O ofercie pracy
O firmie

Wymagania:

Rokład czasu pracy

z 200 godzin na miesiąc

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów
ФОП Зубровський А.А.
Zweryfikowany pracodawca
NIP: UA2720600139

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

2. Pracodawca otrzyma Twoją aplikację i skontaktuje się z Tobą za pomocą naszej strony internetowej lub telefonicznie

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.