Dodaj do Zapisanych
Produkcja
ID: 5391
Produkcja

[Zamknięta]
Przekąski i Oliwki

Pakowacz Sortowacz Naklejanie etykiety

13 zł/za godzinę
Polska, Słupsk
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Przekąski i Oliwki (M.ZH, M + Zh, do 45 lat) Słupsk - dekoracja i dzieło

Obowiązki: - kobiety (mycie, praca w linii (farsz paprykę z serem), magazyn, waga) - mężczyźni (kuchnia (przygotowywanie warzyw: mycie, krojenie, marynowanie), magazyn, sprzątanie terenu) - sprzątanie miejsca pracy

Warunki: - 13 zł na rękę - harmonogram (pon.-sob. Na 10-14 godzin), 260-350 godzin. miesięcznie - 2-dniowe zmiany (od 8 do 14 godzin), 1 - rano, 2 - po południu - temperatura: +11 ... + 15 ° C Odzież i obuwie robocze: wydane Obudowa: 450 PLN (dom / hostel) 2-5 osób w pokoju, do pracy pieszo (30-50 min) autobusem (68 zł miesięcznie) San. książka: 180 zł (80-100 zł - natychmiast, reszta - sn)

Rokład czasu pracy

z 192 godzin na miesiąc

Studentów
Gremi Personal
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL9282077796