Dodaj do Zapisanych
Logistyka
ID: 5417
Logistyka

[Zamknięta]
Sortowanie paczek InPost (m. Bronisze)

Pakowacz Sortowacz

13 zł/za godzinę
Polska, Warszawa
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Sortuj paczki InPost (m. Bronisze) (M do 50 lat) m. Bronisze (16 km od Warszawy) Przyjazd do odprawy w Warszawie Święta: 25-26.12, 31.12, 01.01 i 06.01 (wszystkie pozostałe dni robocze) Praca w magazynie sortowania usługi ekspresowej dostawy paczki InPost.

Obowiązki: - pomoc kurierowi przy rozładunku / załadunku ciężarówek (składanie paczek w koszach) - weryfikacja wagi paczek i naklejonych specjalnych etykiet; - sortowanie paczek w zależności od kierunku dostawy (waga paczki do 30 kg); - składanie posortowanych paczek na paletach; - przemieszczanie towarów na paletach za pomocą matryc; - ładowanie / rozładowywanie pojemników sortowanych z siatki; - sprzątanie miejsca pracy i utrzymanie czystości w magazynie.

Warunki: - stawka: 13 PLN / godz. Na ręce Pon-Pt przez 10-12 godzin (możliwe przetwarzanie od listopada do stycznia + 2-4 godziny) !!! Połączone zmiany: Pon-Wt: 1. start o 14:30 ( 15:00) do 22:30 (23:00) przetwarzanie jest możliwe, przerwa 1-1,5 godziny, a druga zmiana rozpoczyna się od 00:00 (00:30) do 06:00 (07:00) śr.-czw .: 1 Zaczynam od 14:30 (15:00) do 20:30 (21:00), przetwarzanie jest możliwe, 3-4 godziny przerwy, a druga zmiana rozpoczyna się od 01:00 (02:00) do 06:00 (07:00 ) Pt: 1. zaczyna się od 16:00 (17:00) do 21:00 (22:00) przetwarzanie jest możliwe, 3-4 godziny przerwy, a druga zmiana rozpoczyna się od 02:00 (02:30) do 06:00 (03:00) Godziny miesięcznie ****** godzin / miesiąc. Godziny przerwy (1-2 godziny) zostaną odjęte od przerwy !!! !!! Przy pracy bez karnetów premia w wysokości 200 PLN do wynagrodzenia !!! - 2 posiłki dziennie za każdą przepracowaną zmianę na koszt pracodawcy !!! - przerwa 10 minut co 4-5 godzin - na terenie znajduje się kuchnia, ekspres do kawy (napoje kosztują 1,20 - 1,50) Buty i ubrania robocze (kombinezon i kamizelka) są bezpłatne. !!! W przypadku wydobycia krótszego niż 1 miesiąc. - koszt sprzętu roboczego jest obliczany na podstawie listy płac (180 PLN) - Mieszkanie: hostel / dom (4-6 osób na pokój), 150 PLN (obliczone na podstawie zapytania ofertowego)

Rokład czasu pracy

z 160 godzin na miesiąc

Studentów
Gremi Personal
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL9282077796

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.