Język:
Dodaj do Zapisanych
Praca dla niekwalifikowanych
ID: 54735
Praca od teraz

OPAKOWANIA ODZIEŻY PREMIUM

Pakowacz

22 – 28 zł/za godzinę
Polska, Kraków
5 pracowników

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Wystarczy paszport biometryczny
Znajomość języka Angielski

Warunki

Mieszkanie
Wyżywienie
Odzież robocza
Transfer do miejsca pracy
Praca sezonowa
Praca zdalna

Miejsce pracy - miasto Kokotów (15 km od Krakowa) Rejestracja na terenie miasta Kraków Mężczyźni od 18 do 45 lat Stawka: 22,00-28,10 zł/godz. netto Godziny pracy w miesiącu: 168-240.

Zadania:

• Kompletowanie zamówień (odzież) zgodnie z instrukcją; • Opakowanie produktu; • Sortowanie towarów; • Przeliczenie towaru za pomocą skanera;

• Kontrola jakości.

Warunki pracy i życia:

• Stawka: 22,00 zł/godz. netto, dla studentów - 28,10 zł/godz. netto + premia 150 zł za pełny przepracowany miesiąc

Premia dla najlepszych pracowników 300-1200 zł brutto (wypłacana stopniowo przez cały rok). Kryteria otrzymania premii (produktywność i częstotliwość). • Grafik: pon-niedziela 8-12 godzin (zgodnie z harmonogramem sporządzonym na dany miesiąc) Weekendy pływające 1-2 dni w tygodniu. I zmiana: 6:00 -14:00/18:00; II zmiana: 10:00/14:00-22:00; Przerwa w systemie 12-godzinnym: 20 i 15 minut. • Średni miesięczny czas pracy: 168-240 godzin.

Do kandydatów można dojechać wyłącznie komunikacją miejską z przystanków Kraków Główny, Brzegi, Płaszów oraz z Wieliczki. • Warunki magazynowe: temperatura +16-23°C. Przewidziane są dwie przerwy po 20 i 15 minut. Jadalnia, czajnik i kuchenka mikrofalowa. Dofinansowane są obiady, które pracownicy sami zamawiają codziennie w aplikacji według własnego uznania. • Odzież robocza: wydawana bezpłatnie (w przypadku pracy krócej niż 3 miesiące z wynagrodzenia potrąca się 250 zł). Własne buty. • Badania lekarskie: z pierwszego wynagrodzenia potrąca się 100 zł. Wymagania: • Mężczyźni poniżej 45 lat. • Mile widziana umiejętność obsługi komputera

• Znajomość kolorów w języku angielskim

• Możliwe bez doświadczenia i znajomości języka polskiego

Ten tekst został automatycznie przetłumaczony. Zobacz oryginał
O ofercie pracy
O firmie

Zadania:

Rokład czasu pracy

z 168 do 240 godzin na miesiąc

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów
Hr Jonex
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5691883239

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

2. Pracodawca otrzyma Twoją aplikację i skontaktuje się z Tobą za pomocą naszej strony internetowej lub telefonicznie

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.