Dodaj do Zapisanych
Logistyka
ID: 54810
Logistyka

[Zamknięta]
OPAKOWANIA ODZIEŻY KLASY PREMIUM

Magazynier

3800 – 6750 zł/miesiąc
Polska, Kraków
4 pracownika

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

OPAKOWANIE ODZIEŻY KLASY PREMIUM Miejsce pracy - miasto Kokotów (15 km od Krakowa) Rejestracja na terenie miasta Kraków Mężczyźni kobiety od 18 do 45 lat Stawka: 22,00-28,10 zł/godz. netto Godzina pracy w miesiącu: 168-240.

Zadania: • Kompletowanie zamówień (odzieży) zgodnie z instrukcją

• Opakowanie produktu; • Sortowanie produktów; • Przeliczenie towaru za pomocą skanera;

• Kontrola jakości.

Warunki pracy i zakwaterowania: • Stawka: 22,00 zł/godz. netto, dla studentów – 28,10 zł/godz. netto.

+ premia 150 zł za pełny przepracowany miesiąc

Premia 300-1200 zł brutto (wypłacana stopniowo w ciągu roku). Kryteria odbioru: wydajność, częstotliwość. • Harmonogram od poniedziałku do niedzieli 8-12 godzin (zgodnie z harmonogramem miesięcznym). Weekendowy pływak 1-2 dni w tygodniu. I zmiana: 6:00 - 14:00/18:00 II zmiana: 10:00/14:00-22:00;

Przerwa w harmonogramie 12-godzinnym: 20 i 15 minut. • Średni czas pracy w miesiącu: 168-240 godzin.

Kandydaci tylko u siebie. Można tam dojechać komunikacją miejską z przystanków Kraków Główny, Brzegi, Płaszów, a także z Wieliczki. • Warunki przechowywania: temperatura +20-23°C. Przewidziane są dwie przerwy po 15 minut każda. Jadalnia, czajnik i kuchenka mikrofalowa. Istnieje możliwość dofinansowania obiadów. • Odzież robocza: wydawana bezpłatnie (w przypadku pracy krócej niż 3 miesiące z wynagrodzenia potrąca się 250 zł), wygodne buty – własne. • Badania lekarskie: z pierwszego wynagrodzenia potrąca się 100 zł. Wymagania:

• Mile widziana znajomość obsługi komputera

• Znajomość kolorów w języku angielskim

• Jest to możliwe bez doświadczenia i znajomości języka polskiego

Studentów
Gremi Personal
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL9282077796

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.