Dodaj do Zapisanych
Produkcja
ID: 5769
Produkcja

[Zamknięta]
Opakowanie lodów

Pakowacz Pakujący Naklejanie etykiety

13 zł/za godzinę
Polska, Pabianice
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Opakowania lodów (W do 48 lat) m. Chechło Pierwsze (20 km od Łodzi) Przyjazd do miasta Łodzi Rodzinna firma produkująca lody istnieje od 1992 roku i rozpoczęła działalność od jednego rodzaju lodów, obecnie jednego z największych producentów lodów w Europie. Wydajność dziennie wynosi około 300 ton (ogółem)

Obowiązki: - konserwacja maszyny; - kontrola jakości: - układanie towarów na paletach; -pakowanie produktów

Wymagania: - Ж, М, Ж + М (70% - Ж, 20% - М) do 50 lat; -dobra forma fizyczna; -manualne zdolności; - znajomość języka polskiego na poziomie zrozumienia Warunki: - stan 13 PLN za godzinę (netto) Harmonogram: pn – pt 6.00–18.00; 18.00–6.00, sob. Praca (4–12 godzin) - odzież robocza na koszt pracodawcy - dom na koszt pracodawcy, opłacenie rachunków za media 150 zł. Dom \ hostel w pokoju 3-4 osoby. Istnieją wszystkie warunki (dobre) - do pracy musisz koniecznie zarezerwować godność (?) - Temperatura w pokoju roboczym +18 - +20

Rokład czasu pracy

z 288 godzin na miesiąc

Studentów
Gremi Personal
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL9282077796

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.