Język:

Oferta pracy wygasła

Dodaj do Zapisanych
Praca dla niekwalifikowanych

[Zamknięta]
MEBLE CZARNY CZERWONY BIAŁY

Pakowacz Sortowacz Pracownik produkcji

13 zł/za godzinę
Polska, Lublin
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Wystarczy paszport biometryczny
Znajomość języka

Warunki

Mieszkanie
Wyżywienie
Odzież robocza
Transfer do miejsca pracy
Praca sezonowa
Praca zdalna
MEBLE CZARNY CZERWONY BIAŁY | Wady: zapewniamy zaliczki, stabilny harmonogram pracy, istnieje możliwość uzyskania zezwolenia na pobyt i zaproszenia wojewódzkiego, wiek - do 60 lat

OBOWIĄZKI: - Meble tapicerowane - Montaż, pakowanie w pudła - Owijanie mebli folią - Wypełnianie poduszek i inne prace magazynowe

Wszyscy przyjeżdżają do Lublina w celu rejestracji. Przyjazd może być od teraz, idąc do pracy nad gotowością zaproszenia. Lokalizacja: Lubartów (25 km od Lublina). Wystrój w Lublinie w biurze. Pracuj 12 godzin od poniedziałku do soboty Przesuwa od 6:00 do 18:00. Mogą występować nocne zmiany. Stawka wynosi 12,7 netto za godzinę, od drugiego miesiąca kandydaci w wieku poniżej 26 lat otrzymują wyższą stawkę. Wymagania: - Mężczyźni do 60 lat - Visa 2+ LUB BIOMETRYCZNY Będziesz mieszkał w domu. Pokoje 3-5 osób ze wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami, jest bezpłatny dostęp do Internetu. Wspólna kuchnia z naczyniami dla kilku pokoi. Za media pobierana będzie opłata za media w wysokości 70 zł. Będziesz pracował na podstawie umowy Zlecenie umowy - która zapewnia bardziej elastyczny harmonogram pracy i gwarantuje ubezpieczenie zdrowotne i społeczne ZUS opłacane przez pracodawcę. Możliwe jest również uzyskanie zezwolenia na pobyt i zaproszenia wojewódzkiego. Po przyjeździe należy zapłacić 50 PLN. w przypadku rezerwacji miejsca na Ukrainie w celu ubiegania się o wizę na tę pracę, a następnie nic nie trzeba płacić po przyjeździe. W każdą niedzielę przewoźnik opuszcza Lwów i przewozi bezpośrednio, by zostać
Ten tekst został automatycznie przetłumaczony. Zobacz oryginał
O ofercie pracy
O firmie

Rokład czasu pracy

z 288 godzin na miesiąc

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów
MONOWORK
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5842736371

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

2. Pracodawca otrzyma Twoją aplikację i skontaktuje się z Tobą za pomocą naszej strony internetowej lub telefonicznie

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.