Język:

Oferta pracy wygasła

Dodaj do Zapisanych
Logistyka
ID: 8951
Logistyka
Praca od teraz

[Zamknięta]
Kierowca autobusu miejskiego

Kierowca

3500 – 5000 zł/miesiąc
Polska, Szczecin
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Wystarczy paszport biometryczny
Znajomość języka

Warunki

Mieszkanie
Wyżywienie
Odzież robocza
Transfer do miejsca pracy
Praca sezonowa
Praca zdalna

Duża firma transportowa potrzebuje doświadczonych kierowców z prawem jazdy kategorii D (wydanym przed 09.2008) do obsługi autobusów miejskich w Szczecinie i okolicach.

Obowiązki: zarządzanie autobusem, przewóz pasażerów, przestrzeganie ustalonej trasy i rozkładu jazdy.

Wymagania: mężczyźni i kobiety w wieku od 30 do 55 lat z co najmniej dwuletnim stażem pracy; prawa od kota. D, troska i odpowiedzialność.

Płatność: 13 zł / h - pierwszy miesiąc, od drugiego - 14,50 zł / h netto. Wszystkie przerwy i przestoje liczone są jako przepracowane godziny i są w pełni opłacane. Miesiąc - 3500-5000 zł netto.

O zakwaterowaniu: wszyscy pracownicy mają zapewnione zakwaterowanie w hostelu znajdującym się na terenie przedsiębiorstwa. Pokoje dla 4-6 osób posiadają wszystkie niezbędne udogodnienia oraz WI-FI. Wypłata wynosi 150 zł / m2 na koszt pracownika i jest automatycznie potrącana z wynagrodzenia.

Informacje dodatkowe: wszyscy kandydaci wpłacają kaucję za przygotowanie niezbędnych dokumentów (kod-95, psychotest i książeczka lekarska) w wysokości 550 zł. Po przepracowaniu 3 miesięcy pracodawca zwraca te środki w całości.

Ten tekst został automatycznie przetłumaczony. Zobacz oryginał
O ofercie pracy
O firmie

Rokład czasu pracy

z 250 do 300 godzin na miesiąc

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów
AGOR HR POLSKA Sp. z o.o
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL8522662046

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

2. Pracodawca otrzyma Twoją aplikację i skontaktuje się z Tobą za pomocą naszej strony internetowej lub telefonicznie

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.