Język:

Oferta pracy wygasła

Dodaj do Zapisanych
Praca dla niekwalifikowanych

[Zamknięta]
Pracownik hurtowni odzieży marki Kopia Zara

Pakowacz Рracownik magazynu

13 – 19 zł/za godzinę
Polska, Poznań
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Wystarczy paszport biometryczny
Znajomość języka

Warunki

Mieszkanie
Wyżywienie
Odzież robocza
Transfer do miejsca pracy
Praca sezonowa
Praca zdalna

Obowiązki: pakowanie, sortowanie odzieży przy pomocy komputera; odczyt kodu kreskowego produktu za pomocą skanera; złożenie zamówienia na dalszą wysyłkę)

Godziny otwarcia: poza sezonem 3 zmiany po 8 godzin (06: 00-14: 00, 14: 00-22: 00, 22: 00-06: 00)

W sezonie sprzedażowym od 2 do 12 godzin (06: 00-18: 00, 18: 00-06: 00)

Weekendy: 1,2 tygodniowo + 3 dodatkowe dni w miesiącu

Stawka godzinowa: stawki dla osób poniżej 26 roku życia (13,72 zł / h; 14,53 zł / h; 15,34 zł / h)

Stawki dla osób powyżej 26 roku życia (12,84 zł / h; 13,60 zł / h; 14,35 zł / h)

Mieszkanie (zapewniane przez pracodawcę) płatne 250 zł miesięcznie (liczone od wynagrodzenia) Zdjęcia w załączeniu. Zakwaterowanie dla 4 osób w pokoju.

Bezpłatny autobus kursuje z magazynu do hotelu.

Ten tekst został automatycznie przetłumaczony. Zobacz oryginał
O ofercie pracy
O firmie

Rokład czasu pracy

z 160 do 280 godzin na miesiąc

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów
Optimum Go Sp. z o. o.
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5372638196

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

2. Pracodawca otrzyma Twoją aplikację i skontaktuje się z Tobą za pomocą naszej strony internetowej lub telefonicznie

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.