Dodaj do Zapisanych
Produkcja
ID: 10880
Produkcja

[Zamknięta]
Pracownicy pakujący artykuły dla zwierząt

Pakowacz Рracownik magazynu Pracownik produkcji

16 zł/za godzinę
Polska, Ryki
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne

Panowie w Rykach 70 km od Lublina do magazynu z artykułami zoologicznymi

Obowiązki: chłopaki do pakowania dziewczyny do odbioru towarów zgodnie z kartą zamówienia bez skanera: akcesoria dla zwierząt, żywność, szampony itp. Brak ostrych zapachów

Płatność: 16 zł/godz. netto

Godziny pracy: od 5:45 do 13:45 i od 14:15 do 22:15. Dla chętnych możliwość pracy

Zakwaterowanie zapewnia pracodawca: 4 osoby w pokoju, osobne pokoje dla par (300 zł od wynagrodzenia) Ubrania robocze wydawane są bezpłatnie

Istnieje możliwość dodania dokumentów w celu otrzymania karty pobytu lub zaproszenia wojewódzkiego

+4****** (telefon, Viber)

Rokład czasu pracy

z 200 godzin na miesiąc

Studentów
DenisGroup Sp.z.o.o
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5242840054

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.