Język:

Oferta pracy wygasła

Dodaj do Zapisanych
Praca dla niekwalifikowanych

[Zamknięta]
PRACOWNIK MAGAZYNOWY EUROCASH

Pakowacz Zbieracz na produkcji

14 zł/za godzinę
Polska, Warszawa
1 pracownik

Wymagania

Pilnie potrzebuje pracownika
Doświadczenie nie jest konieczne
Wystarczy paszport biometryczny
Znajomość języka

Warunki

Mieszkanie
Wyżywienie
Odzież robocza
Transfer do miejsca pracy
Praca sezonowa
Praca zdalna
PRACOWNIK MAGAZYNOWY EUROCASH | GŁÓWNE PROS: niedaleko Warszawy, wiele godzin pracy, możliwy wzrost stawki, opłaty podróżne są wypłacane, zaliczki są zapewnione, dobre warunki mieszkaniowe, jest zdjęcie, są spełnione po przyjeździe do Warszawy, może to być wiza i dane biometryczne

OBOWIĄZKI: pracują na ładowaczu, uczą wszystkiego na miejscu.

Lokalizacja Płońsk 65 km od Warszawy. STAWKA 14 PLN W GODZINIE NETTO plus bonus -> możliwy wzrost po 3 miesiącach, płace z 15 do 20 następnego miesiąca. Pracuj 12 godzin dziennie, 6 dni w tygodniu, jeśli chcesz, możesz pracować siedem dni w tygodniu, ****** godzin w miesiącu, bilety podróżne są płatne. Poszukujemy mężczyzn w wieku od 20 do 55 lat na podstawie wizy i danych biometrycznych. WAŻNE: Pracując w magazynie żywności, w pomieszczeniu (+ 7- + 9) stopni, rozdawaj specjalną odzież, która pozwala ci normalnie pracować, ale to z powodu niskich temperatur preferowane jest wakat dla mężczyzn. ZAKWATEROWANIE I PODRÓŻ: zapewnia firmę za 300 zł miesięcznie, usuniętą z pensji. W pokojach 3-4 osób ze wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami płatne są karty podróżne. Będziesz pracował na podstawie umowy zlecenie umowy - która zapewnia bardziej elastyczny harmonogram pracy i gwarantuje ubezpieczenie zdrowotne i społeczne ZUS, które pracodawca płaci za ciebie. możliwe jest również uzyskanie zezwolenia na pobyt i zaproszenia wojewódzkiego.
Ten tekst został automatycznie przetłumaczony. Zobacz oryginał
O ofercie pracy
O firmie

Rokład czasu pracy

z 288 godzin na miesiąc

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów
MONOWORK
Zweryfikowany pracodawca
NIP: PL5842736371

Praca dla

Mężczyzn
Kobiet
Małżeństwa
Studentów

Jak to działa?

1. Kliknij «Aplikuj» , jeśli oferta pracy Ci odpowiada?

2. Pracodawca otrzyma Twoją aplikację i skontaktuje się z Tobą za pomocą naszej strony internetowej lub telefonicznie

3. Omów warunki zatrudnienia bezpośrednio z pracodawcą, bez pośredników.